درباره نوشیدنی آلوئه ورا یام یام | شیرین شده با عسل

آلوئه ورا یام یام

آلوئه ورا یام یام

تاریخچه یام یام

گیاه آلوئه ورا

نوشیدنی یام یام در بهار سال 1385 با تلاش بی وقفه گروه عمرانی قدم به دنیای آبمیوه ها گذاشت. نوشیدنی یام یام ارائه کننده ی 110 محصول متنوع میباشد که به مرور زمان وارد بازار ایران و خاور میانه گردیده است. گروه عمرانی در حال حاضر تولید کننده آبمیوه های یام یام بوده و امید است در آینده ای نزدیک خط تولید آبمیوه های یام یام که در کره جنوبی واقع می باشد، در ایران راه اندازی گردد.

گواهینامه ها و مدیریت

آبمیوه یام یام دارای مجوز تولید و تاییدیه از وزارت بهداشت کشور جمهوری اسلامی ایران و کشور کره جنوبی بوده و نیز گواهینامه های HACCP، ISO9001,2000 دریافت نموده است.

 

نوشیدنی آلوئه ورا یام یام

 

سامانه مدیریتی گروه عمرانی کوشش نموده تا مواد اولیه نوشیدنی یام یام از مرغوبترین میوه ها تهیه گردد، لذا آبمیوه یام یام از کیفیت برتری در طعم و رنگ نسبت به آبمیوه های دیگر برخوردار می باشد.مواد اولیه قوطی های یام یام دارای کیفیت عالی بوده و در آزمایشگاه های مختلف داخل و خارج از کشور مورد تایید قرار گرفته است.
گروه عمرانی افتخار دارد برای اولین بارر آبمیوه های یام یام را به هموطنان گرامی ارائه نماید.

 

به 10 دلیل عمده باید نوشیدنی آلوئه ورا یام یام را نوشید

نوشیدنی آلوئه ورا یام یام 1500 سی سی

نوشیدنی آلوئه ورا یام یام 1500 سی سی

 1-      آمینواسیدها، اجزا و قالب های ساختار بدن ما می باشند. هشت آمینواسید ضروری وجود دارد که در بدن ما ساخته  نمی شود که در اجزا گیاه  آلوئه ورا کشف شده است. نوشیدن مداوم و منظم  آلوئه ورا یام یام به شما اجازه می دهد بواسطه تامین طبیعی آمینواسیدهای ضروری بدن، سلامتی خود را حفظ نمایید.

2-       آلوئه ورا یام یام بدون هیچ گونه عارضه ای از عصبانیت و التهاب جلوگیری می نماید، همچنین سبب تحرک ماهیچه ها وصحت کارکرد مفاصل می شود

3-      ویتامین های موجود در  آلوئه ورا E,C,B12,B6,B2,B1,A  و فولیک اسید و نیاسین می باشد. بدن انسان نمی تواند بعضی از این ویتامینها را ذخیره نماید، بنابراین بهترین راه تامین ویتامینهای فوق نوشیدن میزان مناسبی از  آلوئه ورا یام یام می باشد.

4-      مواد معدنی که در  آلوئه ورا یافت می شود شامل کلسیم، سدیم، آهن، پتاسیم، کروم، منگنز، مس و روی می باشد.  آلوئه ورا یام یام یک راه طبیعی و سالم برای تامین نیازمندی های بدن می باشد.

5-      هر21 الی 28 روز پوست جدید جایگزین پوست قدیمی می شود. نوشیدنی  آلوئه ورا یام یام می تواند منبعی غنی از مواد سازنده را به شما ارائه کند که همواره پوستی سالم وشاداب داشته باشید و با اثرات پیری پوست مقابله کنید.

6-      استفاده مداوم نوشیدنی  آلوئه ورا یام یام سبب کمک به بهبود تنظیم دستگاه گوارش می شود با استفاده مداوم نوشیدنی  آلوئه ورا احساس تندرستی وسلامتی به شما دست می دهد وسطح انرژی بدن افزایش می یابد و به شما کمک می کند تا وزن بدن شما مناسب و متعادل گردد.

7-       آلوئه ورا بطور طبیعی مقاومت بدن را افزایش می دهد. نظر به اینکه سیستم ایمنی بدن همانند ساعت کار می کند تا از بدن محافظت نماید ازاین رو نوشیدن مداوم  آلوئه ورا یام یام سبب می گردد بطور طبیعی مصونیت و مقاومت بدن بطور چشمگیر افزایش یابد.

8-       آلوئه ورا داری قابلیت طبیعی دفع سموم می باشد. نوشیدن  آلوئه ورا یام یام می تواند حرکت موجی روده را بهبود بخشیده و جذب پروتئین را افزایش دهد و همزمان میزان باکتریهایی را که سبب تخمیر می شوند کاهش دهد.  آلوئه ورا همچنین سبب کاهش سوزش قلب، معده ودیگر ناراحتی های گوارشی می شود.

9-       آلوئه ورا یام یام التیام بخش سوختگیها، بریدگیها، پارگیها، خراشها و سوزش خفیف پوست می باشد.

10-      نوشیدنی  آلوئه ورا یام یام متضمن سلامتی دهان ولثه می باشد.

نوشیدنی 240 آلوئه ورا یام یام

نوشیدنی 240 آلوئه ورا یام یام

  • موثر در زیبایی پوست و مو
  • موثر در بهداشت دهان و دندان
  • اولین آلوئه ورای شیرین شده با عسل
  • ضد استرس و عصبانیت
  • موثر در درمان سر دردهای میگرنی
  • تنظیم کننده قند و کلسترول خون
  • بهبود عملکرد کبد و دستگاه گوارش
  • موثر در درمان آرتروز و التیام بخش دردها
  • بدون شکر، شیرین شده با عسل
  • سرشار از مواد معدنی و ویتامین های A – B1 – B2 – B6 – B12 – C – E

 

 

فواید و ویژگی های آلوورا ( آلوئه ورا )

نام آلوورا ( آلوئه ورا ) در لغت به معنای ماده تلخ درخشان می باشد که از کلمه عربی آلوئه بر گرفته شده است. آلوورا ( آلوئه ورا ) در ایران به نام صبر زرد مشهور است. آلوورا ( آلوئه ورا ) چنان خواص چشمگیر و معتددی دارد که نامها و القاب زیادی از قبیل گیاه درمانگر، گیاه سوختیگی، دکتر گلدانی، گرز بهشتی را به خود تخصیص داده است. آلوورا ( آلوئه ورا ) از خانواده زنبق می باشد این گیاه با ظاهری شبیه کاکتوس، گیاهی دائمی، گوشتی و آبدار است که با برگهای پهن تیغ دار حداکثر دومتر ارتفاع دارد، با جداسازی تیغ هایی که در لبه برگها قرار دارند مایع غلیظ و ژله مانندی ترشح می شود که تمام خواص گیاه در آن نهفته است.

ژل آلوورا ( آلوئه ورا ) شامل بیش از 75 ماده مقوی از لحاظ غذایی، 200 ترکیب فعال شامل :20 ماده معدنی، 18آمینو اسید و 12 ویتامین می باشد.

نوشیدنی های آلوئه ورا یام یام


http://www.20script.ir