گلستار تایر – تولید کننده ی تایرهای سواری و باری

درباره گلستار تایر

شرکت تولیدی گلستار تایر با مسئولیت محدود

گلستار تایر

گلستار تایر : با توجه به قرار گیری شرکت تولیدی تایر Shandong HAOHUA  در ShouGuang Shandong شرکت گلستار تایر با مسئولیت محدود بعنوان دفتر مرکزی عرضه محصولات گلستار با امتیاز انحصاری %100 این عنوان تجاری در سراسر جهان، به عنوان برند برتر این شرکت مطرح میباشد. تخصص ویژه ما در طراحی و تولید انواع تایرهای رادیال، شامل تایرهای سواری، تایرهای مخصوص خودروهای شاسی بلند، تایرهای وانتی و باری سبک، تایرهای اتوبوسی و کامیونی و غیره میباشد.

شهرت و محبوبیت در بازارهای داخلی و خارجی باعث شده است که عنوان گلستار به یک نام تجاری شناخته شده از نظر کیفیت و تجربه بالا در تولید انواع تایر تبدیل شود.

عنوان تجاری گلستار تایر گروه زیادی از انواع تایرها همچون تایرهای خودروهای سواری، باری سبک، A/T ، H/T ، M/T و خودرو ون و تایرهای کامیونی و اتوبوسی را در بر میگیرد.

طراحی آج رویه تایرها با توجه به آخرین نیازهای بازار و توسط تیم فعال تحقیق و توسعه (R&D) صورت می گیرد. جهت ثبات کیفی محصولات، کلیه تایرهای تولیدی، توسط ماشین آلات پیشرفته و تحت یک سیستم مدیریتی کیفی دقیق تولید میگردند.

بواسطه کیفیت بالا، قیمت تمام شده مناسب و خدمات عالی، قادر به تامین بخش عمده ای از بازار بوده و می توانیم فعالیت کاری و شراکتی خود را برای مدت طولانی در بخش تولید تایر ادامه دهیم.

از توجه شما و زمانی که به این منظور صرف نمودید تشکر و قدردانی می نماییم.

مجموعه تولیدی HAO HUA تایر

مکان: ناحیه صنعتی Shandong Weifang Binhai

مساحت:500,000 متر مربع شامل سه کارگاه تولیدی، بیست انبار کالا و دو دفتر اصلی

ظرفیت کل تولید: سالیانه 20 میلیون حلقه تایر رادیال سواری و 2 میلیون حلقه تایر رادیال باری و کامیونی

مبلغ سرمایه گذاری: 200 میلیون دلار

تعداد کارکنان :4000 نفر

تجهیزات و ماشین آلات: تجهیزات و ماشین آلات درجه یک از کشورهای آلمان، هلند، ژاپن و چین

استانداردهای کیفی تایید شده: ISO/DOT/ECE/GCC/INMETRO

مزایای اصلی: همراه محیط زیست، ایمن و با صرفه


http://www.20script.ir